Język i jak go uczymy

Uniwersalność języka

Jeśli chcemy przygotować dzieci i młodzież do bycia obywatelami świata, musimy nauczyć ich przede wszystkim kluczowych umiejętności – zalicza się do nich m.in. znajomość uniwersalnego języka obcego. Podręczniki National Geographic Learning dzięki nowoczesnej formule
i wizualnej atrakcyjności rozbudzają ciekawość i pragnienie poznawania wielokulturowego świata za pomocą języka angielskiego. Nasz uczeń doskonale wie, że język angielskijest podstawą światowej komunikacji

Autentyczność materiałów National Geographic

już od pierwszych zajęć uczniowie mają do czynienia z autentycznymi materiałami o posmaku najlepszych newsów i ciekawostek ze świata, w którym żyją. Są to współczesne, interesujące, barwne i emocjonujące, a przede wszystkim autentyczne zdjęcia, reportaże, opowieści, filmyi interaktywne ćwiczenia z wielu kultur, które łączą głęboko humanistyczne  przesłanie, duch przygody, różnorodność głosów i wizualna atrakcyjność.

Nowoczesne metody pracy i skuteczność nauczania

Autentyczne materiały pomagają zaciekawić ucznia światem, gwarantują także skuteczność nauczania dzięki emocjom, które ze sobą niosą.
Dzięki pracy projektowej uczniowie zdobywają umiejętność komunikowania się i współpracy, rozwiązywania konfliktów, selekcjonowania informacji, dyskusji oraz krytycznego myślenia. Efekt jest prosty i przewidywalny – bogatsze słownictwo na miarę XXI wieku, większa odwaga oraz swoboda komunikowania się, a także lepsze wyniki na egzaminach i sprawdzianach.